Projekty fundacji

Blog Fridomia

Fridomia.pl jest oficjalnym blogiem, na którym pojawią się wszystkie najnowsze i planowane działania Fundacji Fridomia.

Na stronę bloga możecie przejść tutaj (hyperlink do strony www.fridomia.pl.

Licytacja 195

Licytacja 195 to projekt, którego start jest planowany w 2021 roku. Wkrótce pojawi się tu więcej informacji.

Harambee 195

Harambee 195 to projekt podróżniczo-dobroczynny, którego główna część – podróż – będzie miała miejsce w 2021 roku. Sławek Muturi odwiedzi, już po raz trzeci, wszystkie 195 krajów świata w ciągu 365 dni. Będzie to jednocześnie próba bicia rekordu Guinessa w najszybszym odwiedzeniu wszystkich krajów świata.

Podróż, oprócz rzecz jasna samego przejazdu, będzie też miała wymiar dobroczynny. Będzie ona pretekstem do zebrania funduszy na zakup mieszkań dla dorosłych wychowanków pieczy zastępczej. Po więcej szczegółów w tym temacie zapraszamy do zakładki „harambee195” w dziale „dobroczynność”.

Strona internetowa projektu powstanie wkrótce.